Εξυμνώντας τον Θεό μέσα από την τέχνη
Η ομάδα Παντομίμας διηγείται το θαυμαστό έργο που έχει κάνει ο Θεός στις ζωές μας χωρίς λόγια. Αποτελούμενη από νέα παιδιά, η ομάδα χρησιμοποιεί την τέχνη για να εκφράσει τους φόβους, τις ανησυχίες και τα δεσμά της αμαρτίας από τα οποία μας ελευθέρωσε ο Ιησούς με το λυτρωτικό Του έργο πάνω στο σταυρό. Η ομάδα εμφανίζεται στις εκδηλώσεις μας εντός και εκτός κτηρίου, στα συνέδρια που συμμετέχουμε ή διοργανώνουμε και στις κατασκηνώσεις των νέων και των παιδιών.
![](https://storage2.snappages.site/JZHRW6/assets/images/4629649_2055x1370_500.jpg)